Deelnemers internationale wedstrijden

DELEN

Helvoirt, Nederlands.

CIC1*

Bobbie Bary (Alphen Aan Den Rijn) – United, Van Der Wiel’s Vulcan

Merel Blom (Aalten) – Chiccolino, She’s A Rebel

Bastiaan Broeksema (Ritthem) – Lady Dy M

Madeleine Brugman (Ambt Delden) – Edino, Magical Mrs.mistoffelees

Marlou Cramer (Diemen) – Zig Zag

Hilde Geerts (Chaam) – Wacordia, Ziedeze Utopia

Anouk van Gerven (Chaam) – Carea Fortuna

Cynthia de Graaf (Vlissingen) – Bugatti

Roxana Graman (Almere) – Coconut Clinton

Evelien Hamers (Breda) – Cilocia, Trademark

Larissa Hartkamp (Lunteren) – Darling, Kain

Kelly Hermans (Breda) – Camelot

Laura Hoogeveen (Weert) – Zsazsa Gabor

Florinoor Hoogland (Den Dolder) – Amazing Amelie

Nina Hut (Marwijksoord) – Connection D

Judith Janssen (Prinsenbeek) – Ballyhist Queen Jrs

Marloes de Jong (Dongen) – Anne, Cadanza

Marcelle de Kam (Domburg) – Belly

Lonneke Klein Willink (Gelselaar) – Zadirmie

Raf Kooremans (Turnhout) – Watermill Coline, Zoef Zoef, Zulu HDH

Renske Kroeze (Biezenmortel) – Jane Z, Zavira

Sandra van der Linde (Putten) – Whatever

Rene van der Loo (Biezenmortel) – Bandito

Justin Maarse (Middenbeemster) – Bloomfeld Proud Mary

Alice Naber (Biddinghuizen) – Coral Estate Curacao, Coral Estate Zamzam

Margo van Nijnatten (Castelre) – Diretty Cs

Iris Pemen (Rijsbergen) – Roosje Embregts

Kim Peters (Roosendaal) – Zara

Claire Van Riel (Loon Op Zand) – Voulez-vous

Nienke van Roekel (Ede Gld) – Copain Z

Reggie De Rooij (Laren Nh) – Tippie Wan

Robert Jan De Rooij (Laren Nh) – Captain Jipp

Nick Ros (Ouderkerk Aan De Amstel) – Zinderin

Wendela Schlimmer (Ede Gld) – Bon Fortuna

Rody Smits (Nijkerk Gld) – Lassban Clover Marque

Silke Smits (Heelweg) – Zjiem

Jeanine Steentjes (Pannerden) – Crossing Za Za, Well Well Well

Annemieke van der Stek (Strijen) – Zamora

Max Trenning (Amsterdam) – Lord, Napolitana T

Edith Tuytelaars (Poppel) – Wasaki

Simonne Tuytelaars (Weelde) – Tip Top

Pien Ullings (Bavel) – Avalon, De Roosberg’s Wings

Justus Valk (Amsterdam) – Whitefort Phantom

Ellemieke Wes (Ambt Delden) – Alexia

Geert Woestenburg (Oudkarspel) – Zorky B

Jet van ‘t Zelfden (Heerjansdam) – Same Stables Beat It

CIC2*

Jan van Beek (Rijsbergen) – Cocu, Hilaire Ter Bunder

Remco Bouwens (Heerlen) – Wotan

Marieke ten Cate (Gennep) – Koekeroekus

Hilde van Eerden (Winterswijk Corle) – Win And Go

Quint Van Giersbergen (Bussum) – Chester

Vera Grevelink (Asten) – Udiana

Stephan Hazeleger (Harskamp) – My Boy

Hanneke Held (Velp Gld) – 3 Times a Lady

Carmen Holtslag (Biddinghuizen) – Dutch – Cirosa Z

Laura Hoogeveen (Weert) – Massage Hippique Quibus

Judith Janssen (Prinsenbeek) – Head For Heights

Charlotte Kleinsmann (Amersfoort) – Zambezi-k

Raf Kooremans (Turnhout) – Cavalor Chai Chai

Brigit de Man (Lienden) – Toscane

Chantal Megchelenbrink (Ursem) – What Ever

Koen Mosselman (Elst Gld) – Wisconsin S.m.  Prison

Alice Naber (Biddinghuizen) – ACSI Peter Parker, Harry Belafonte

Iris Pemen (Rijsbergen) – Weering’s Junior

Lara Siemons (Best) – Mr. Goldlander

Adriaan Smeulders (Someren) – White Spirit

Nynke Sminia (De Rijp) – Moosroodnoot