Deelnemers internationale wedstrijden

DELEN

Saumur, Frankrijk

CCI3*

Althea Bleekman (Whorridge Farm Stud, Devon) – Meepswood Conquestor

CIC2*

Althea Bleekman (Whorridge Farm Stud, Devon) – Ziomf

 

Maarsbergen, Nederland

CIC1*

Merel Blom (Aalten) – The Joker, The Quizmaster

Gert Boonzaaijer (Renswoude) – Beat It B

Lisa Dol (Voorhout) – Crazy 4u Grace

Els Driehuyzen (Oosterwolde Fr) – Goldhaers Bolanitas

Hilde van Eerden (Winterswijk Corle) – Coconut Queen, DJ Cool

Evelien Hamers (Breda) – Balou

Larissa Hartkamp (Lunteren) – D’Artagnan, Kain

Judith Janssen (Prinsenbeek) – Stillbrook Sparrow Hawk

Marcelle de Kam (Domburg) – Belly, Donatella L’Espoir

Bas Kamps (Wijchen) – Heumstede’s Zie Zo

Ilonka Kluytmans (Alphen Nb) – Canna There He Is, Don Corleone

Raf Kooremans (Turnhout) – Zulu HDH

Amber Kuipers (Fleringen) – Diamant, Kondeen De Scye

Tim Lips (Made) – Concrex Vakarlos, Glybourg

Henk Jan Lozeman (Putten) – Alcatel

Laura Mastenbroek (Maasland) – Belizaar

Laura van der Meer (Zeewolde) – Wokidoki

Chantal Megchelenbrink (Ursem) – Dupon, What Ever

Alice Naber (Biddinghuizen) – Coral Estate Zamzam

Renske van Peet (Den Dolder) – Amadeus

Elaine Pen (Voorschoten) – Blue Nile, Chivers, Daddy’s Doll

Kim Peters (Roosendaal) – Zara

Phieleke Plijnaar (Strijbeek) – Pomme

Reggie de Rooij (Laren Nh) – Tippie Wan

Robert Jan de Rooij (Laren Nh) – Amazing Amelie

Nick Ros (Ouderkerk Aan De Amstel) – Zinderin

Silke Smits (Heelweg) – Amazing Spirit, Zjiem

Jeanine Steentjes (Pannerden) – Well Well Well

Max Trenning (Amsterdam) – Dollar

Martin van der Veen (Harkema) – Bløf

Ellemieke Wes (Ambt Delden) – Alexia

Annemiek Wieken (Roden) – Zara Slottie

Jordy Wilken (Teuge) – Ciara

Jet van ‘t Zelfden (Heerjansdam) – Same Stables Beat It

CIC1* Pony

Djolinda Aarsen (Terborg) – Xam

Colette Bruin (Wilp Gld) – Secret Benny

Isa Bulten (Westendorp) – Madonna Van De IJsseldijk

Levi Driessen (Esch) – Knock Out, Qualitat des Bourdons

Jillian Giessen (Velden) – Shamrock Twist

Nina de Haas (Hengstdijk) – Matcho

Isabelle Klein (Nijverdal) – Dollar Girl

Abe Litjens (Volkel) – Orchid’s Tigersun

Okke Peemen (Meerle) – Hip Hop

Fabienne van de Pol (Soest) – Koralo

Shirley Scholten (Hengelo Gld) – Mr. Djago

CIC2*

Merel Blom (Aalten) – Viva La Vida

Tarik van Boggelen (Bruchterveld) – Giant Queen

Remco Bouwens (Heerlen) – Wotan

Bastiaan Broeksema (Ritthem) – Lady Dy M

Marieke ten Cate (Gennep) – Koekeroekus

Hilde van Eerden (Winterswijk Corle) – Win And Go

Hilde Geerts (Chaam) – Wacordia

Roxana Graman (Almere) – Winner-Field

Vera Grevelink (Asten) – Udiana

Evelien Hamers (Breda) – Capri Van ‘t Gestelhof, Cilocia

Stephan Hazeleger (Harskamp) – My Boy

Carmen Holtslag (Biddinghuizen) – Dutch – Cirosa Z

Laura Hoogeveen (Weert) – Arriba, Massage Hippique Quibus

Richard Kapteyn (De Meern) – Z.ilja

Lonneke Klein Willink (Gelselaar) – Zadirmie

Charlotte Kleinsmann (Amersfoort) – Zambezi-K

Raf Kooremans (Turnhout) – Mc B Vulcano

Renske Kroeze (Biezenmortel) – Jane Z

Joyce van de Kuilen (Elst Gld) – Izalco

Tim Lips (Made) – Trademark

Justin Maarse (Schalkwijk) – Bloomfeld Proud Mary

Brigit de Man (Lienden) – Toscane

Koen Mosselman (Elst Gld) – Wisconsin S.M.  Prison

Alice Naber (Biddinghuizen) – Coral Estate Curacao

Iris Pemen (Rijsbergen) – Weering’s Junior

Simonne Tuytelaars (Weelde) – Tip Top

Jordy Wilken (Teuge) – Burry Spirit