DELEN
Loes van Gils Eventing Photo
North Holland Horse Trials 2014

Burnham Market, Groot-Brittannië

CIC3*
Janou Bleekman – Granntevka Prince

Oudkarspel, Nederland

CCI2*
Jeannette Chardon (Den Hoorn Zh) – Divo
Ilonka Kluytmans (Alphen Nb) – Canna There He Is
Renske Kroeze (Biezenmortel) – Henri Z
Claire van Riel (Loon Op Zand) – Voulez-vous
Wendela Schlimmer (Ede Gld) – Bon Fortuna

CIC2*
Frederique Brouwers (Oisterwijk) – Mullentine High Society
Jeannette Chardon (Den Hoorn Zh) – Vienna
Gerdine Frens (Ermelo) – Wishfull Thinking
Deborah Gerrets (Maasland) – Corvette
Vera Grevelink (Asten) – Enita
Evelien Hamers (Breda) – Balou
Stephan Hazeleger (Harskamp) – Dupon
Nina Hut (Bruchterveld) – Connection D
Marcelle de Kam (Domburg) – Belly
Bas Kamps (Wijchen) – Do-it Heumstede`s
Ilonka Kluytmans (Alphen Nb) – Image of Roses
Raf Kooremans (Turnhout) – Cavalor Chai Chai
Joyce van de Kuilen (Elst Gld) – Izalco
Tim Lips (Made) – Vakarlos
Alice Naber – Lozeman (Biddinghuizen) – ACSI Peter Parker, ACSI Zamzam
Wouter Mosselman (Westendorp) – Wisconsin S.M. Prison
Elaine Pen (Voorschoten) – Blue Nile, Vira
Aliene Ruyter (Opheusden) – Bomba
Silke Smits (Heelweg) – Zjiem
Mauro Soeteman (Hoeven) – Electra
Jeanine Steentjes (Pannerden) – G Star van het Moerven
Patrick Verbakel (Aarle-rixtel) – Coconut Girl
Jordy Wilken (Teuge) – Burry Spirit, Chapeau Spirit

CCI1*
Dexter Biersteker (Wassenaar) – Azkaban
Tarik van Boggelen (Bruchterveld) – Kassiopeia, Man O War, Rockspring Amiro
Janneke Boonzaaijer (Renswoude) – Campbelle WS
Lianne Chardon (Den Hoorn Zh) – Bon Jovi
Levi Driessen (Esch) – Lord Ricello, Shadow Boxer
Roos Fledderus (Leidschendam) – Vicenza
Cynthia de Graaf (Vlissingen) – Head For Heights
Roxana Graman (Almere) – Coconut Clinton
Nina de Haas (Hengstdijk) – Cocu, Divine H.E.
Wieneke Hadderingh (Bedum) – Dorite
Monique Hazeleger (Harskamp) – Utah
Nina Kok (Nijkerkerveen) – Chelcy VZ
Joyce van de Kuilen (Elst Gld) – Lacoste Z
Jilly Laros (Langeweg) – Herero
Asha Laseroms (Klein Zundert) – Valcor
Tim Lips (Made) – Tobruk
Alice Naber – Lozeman (Biddinghuizen) – Watermill Famous 54
Joley Maarse (Middenbeemster) – Experiment M
Sam Peters (Clinge) – Bugatti
Thierry van Reine (Herveld) – Piet
Maartje van Riel (Loon Op Zand) – M.J. Van Riel Eppo
Nienke van Roekel (Ede Gld) – Gentlemen
Shirley Scholten (Hengelo Gld) – The Diamond Queen
Jeanine Steentjes (Pannerden) – Well Well Well
Quinty van Tatenhove (Gapinge) – Valmont du Batut
Max Trenning (Amsterdam) – Dollar, Lord
Bjinse Venderbosch (Harreveld) – Espionage, Lord Mayor
Anouk van Gerven – Verwer (Chaam) – Carea Fortuna
Lieke van der Werf (Ede Gld) – Champ De Tailleur
Ellemieke Wes (Ambt Delden) – Alexia
Annemiek Wieken (Roden) – Don Vino
Maika Willemsen (Mierlo) – Anders

CCIP2* pony’s
Roza Driessen (Esch) – Qualitat des Bourdons
Okke Peemen (Meerle) – Hip Hop
Britt van Rijsewijk (Oisterwijk) – Gino, Orchid’s Tigersun
Kristy Snepvangers (Bergen Op Zoom) – Chanel
Maxime van Tatenhove (Gapinge) – Cindy

Via KNHS


CCI2* Oudkarspel (NED)
Rob Everaert : Etamoro van de Zelm

CIC2* Oudkarspel (NED)
Michiel Arnauts : Idalco
Virginie Caulier : Cocaine de la Baille Rouge
Mathias Delvaux : Grafitti van ’t Stelenshof
Bart Hermans : Gorki van de Pertjeshoeve
Michelle Malisart : Halla
Nele Revyn : Kallistha
Thomas Smeyers : Indezz
Philippe Van Asselberghs : Honki Tonki Boy
Sarah Vandenzavel : Ito vh Panishof
Joris Vanspringel : Isabella van de Holtakkers – Limestone
Annesjien Wouters : Cerida – Lady Chin v ’t Moerven Z

CCI1* Oudkarpsel (NED)
Michiel Arnauts : Hermes van het Hazepad
Celia Benayyoub : Delara
Camille Buyck : Douze van de twee Acren
Lara de Liedekerke-Meier : Ducati d’Arville – Just Nice Wonderland – Mighty’s Match
Dorien De Swaef : Larmande van de Zilverberk
Rob Everaert : Initiatief vd Kievietsdriessen
Benoit Petillion : Eros van de Steenakker – Iris van de Steenakker
Roland Quoidbach : Clever Boy Sl Z
Julia Schmitz : Bella Vista – Lady Like
Dirk Smeets : Icarus de Casmir
Raf Steegmans : Vencor van de Kiezelhoeve
Laurine Thijs : Champagne Pia Z
Victoria Tubes : Caldiero – Wanieta
Sarah Vandenzavel : Janel vd Galgenberg
Jarno Verwimp : D.V.8

CCIP2* Oudkarspel (NED)
Baptist Petillion : Hadgar
Mirthe Van Dijck : Lars
Silke Versmissen : Ardville Timeless Dreams

CIC2* Radolfzell (GER)
Wouter De Cleene : Alaric de Lauzelle

CCI1* Radolfzell (GER)
Helene de Cartier de Marchienne : Harmonie
Idalie de Cartier de Marchienne : Nauretos xx
Sophie de Cartier de Marchienne : Uljakow

CIC1* Radolfzell (GER)
Geert Adriaensen : Rafiki
Wouter De Cleene : Boy
Rachid Lamrini : Abalt

Via Equibel