De long lists voor EK Luhmühlen

DELEN

Belgische en Nederlandse nominaties voor Europese kampioenschappen in Luhmühlen.

België

Christian Chabot – Barlison
Lara de Liedekerke Meier – Alpaga d’Arville
Julien Despontin – Clever Man Waf
Karin Donckers – Fletcha van ‘t Verahof
Karin Donckers – Lamicell Iris
Hugo Laschet – Ischak de Monfirak
Laura Logé – Absolut Allegro
Julia Schmitz – Lady Like
Constantin van Rijckevorsel – Beat It!
Joris Vanspringel – Imperial van de Holtakkers
Kris Vervaecke – Guantanamo van Alsingen
Kris Vervaecke – Hopper ten Hunsel

Nederland

Althea Bleekman – Dasj
Merel Blom – Ceda
Merel Blom – Chiccolino
Merel Blom – Rumour Has It N.O.P.
Sanne de Jong – Enjoy
Laura Hoogeveen – Wicro Quibus N.O.P.
Ilonka Kluytmans – Image of Roses
Raf Kooremans – Henri Z
Tim Lips – Bayro
Tim Lips – Eclips
Aliene Ruyter – Bomba

 

Complete long list

AUT Katrin KHODDAM – HAZRATI COSMA
AUT Margit APPELT SPACE JET
AUT Daniel DUNST LORIOT F
AUT Rebecca GEROLD SHANNON QUEEN
AUT Harald AMBROS LEXIKON 2
BEL Lara DE LIEDEKERKE – MEIER ALPAGA D’ARVILLE
BEL Julien DESPONTIN CLEVER MAN WAF
BEL Karin DONCKERS LAMICELL IRIS
BEL Karin DONCKERS FLETCHA VAN ‘T VERAHOF
BEL Hugo LASCHET ICHAK DE MONFIRAK
BEL Julia SCHMITZ LADY LIKE
BEL Laura LOGE ABSOLUT ALLEGRO
BEL Constantin VAN RIJCKEVORSEL BEAT IT
BEL Joris VANSPRINGEL IMPERIAL VAN DE HOLTAKKERS
BEL Kris VERVAECKE GUANTANAMO VAN ALSINGEN
BEL Kris VERVAECKE HOPPER TEN HUNSEL
BEL Christian CHABOT BARLISON
CZE Eliska OPRAVILOVA DUNKAS A
CZE Robert POKORNY FLOOR
DEN Cecilie ERIKSEN CALVIN
DEN Irene Mia HASTRUP CONSTANTIN M
ESP Maria PINEDO SENDAGORTA CARRIEM VAN COLEN Z
ESP Esteban BENITEZ VALLE MILANA 23
ESP Manuel SENRA CHOVER CRUISING
FIN Elmo JANKARI SORAYA 243
FIN Elmo JANKARI DUCHESS DESIREE
FIN Eirin LOSVIK DAFFODIL’S FLAMENCO
FIN Sanna SILTAKORPI BOFEY CLICK
FIN Pauliina SWINDELLS FERRO S
FRA Jean Lou BIGOT UTRILLO DU HALAGE
FRA Sebastien CAVAILLON SARAH D’ARGOUGES
FRA Sidney DUFRESNE TRESOR MAIL
FRA Alexis GOURY TROMPE L’OEIL D’EMERY
FRA Karim Florent LAGHOUAG PUNCH DE L’ESQUES
FRA Camille LEJEUNE USTER DE CHANAY
FRA Maxime LIVIO OPIUM DE VERRIERES
FRA Maxime LIVIO VITORIO DU MONTET
FRA Clara LOISEAU WONT WAIT
FRA Clara LOISEAU ULTRAMAILLE
FRA Remi PILLOT TOL CHIK DU LEVANT
FRA Christopher SIX TOTEM DE BRECEY
FRA Nicolas TOUZAINT ABSOLUT GOLD
FRA Thibaut VALLETTE LT COL QING DU BRIOT ENE HN
FRA Didier WILLEFERT ADC TESS HEUTIERE ‘MILI’
FRA Regis PRUD HON KAISER HDB 41 75
FRA Bertrand POISSON RAPSODIE DES AJONCS
FRA Mathieu LEMOINE TZINGA D’AUZAY
GBR Alexander BRAGG ZAGREB
GBR Sarah BULLIMORE REVE DU ROUET
GBR Laura COLLETT LONDON 52
GBR Kristina COOK BILLY THE RED
GBR Piggy FRENCH QUARRYCREST ECHO
GBR Piggy FRENCH VANIR KAMIRA
GBR Pippa FUNNELL MAJAS HOPE
GBR Richard JONES ALFIES CLOVER
GBR Kitty KING VENDREDI BIATS
GBR Tom MCEWEN FIGARO VAN HET BROEKXHOF
GBR Tom MCEWEN TOLEDO DE KERSER
GBR Gemma TATTERSALL ARCTIC SOUL
GBR Gemma TATTERSALL JALAPENO
GBR Oliver TOWNEND BALLAGHMOR CLASS
GBR Oliver TOWNEND COOLEY MASTER CLASS
GBR Imogen MURRAY IVAR GOODEN
GBR Ben HOBDAY SHADOW MAN
GBR Isabelle ( Izzy) TAYLOR PSH GAZELLE
GER Sandra AUFFARTH VIAMANT DU MATZ
GER Andreas DIBOWSKI FRH BUTTS AVEDON
GER Andreas DIBOWSKI FRH CORRIDA
GER Michael JUNG FISCHERCHIPMUNK FRH
GER Ingrid KLIMKE SAP HALE BOB OLD
GER Julia KRAJEWSKI SAMOURAI DU THOT
GER Jörg KURBEL JOSERA’S ENTERTAIN YOU
GER Frank OSTHOLT JUM JUM
GER Andreas OSTHOLT CORVETTE 31
GER Kai RÜDER COLANI SUNRISE
GER Kai RÜDER COIN TOSS
GER Dirk SCHRADE CATELAN
GER Josefa SOMMER HAMILTON 24
GER Nicolai ALDINGER NEWELL
GER Felix ETZEL BANDIT 436
GER Hanna KNÜPPEL CARISMO 22
GER Nadine MARZAHL VALENTINE 18
GER Claas Hermann ROMEIKE CATO 60
GER Anna SIEMER FRH BUTT’S AVONDALE
GER Peter THOMSEN CASINO 80
GER Nils TREBBE MONTINA 4
GER Anna-Katharina VOGEL DSP QUINTANA P
GER Christoph WAHLER CARJATAN S
HUN László EGYED MY WIN
HUN Péter TUSKA BEN BENDEGUZ
IRL Clare ABBOTT EURO PRINCE
IRL Susannah BERRY STONEDGE
IRL Aoife CLARK FERNHILL ADVENTURE
IRL Cathal DANIELS RIOGHAN RUA
IRL Sarah ENNIS WOODCOURT GARRISON
IRL Ciaran GLYNN NOVEMBER NIGHT
IRL Tony KENNEDY WESTERIA LANE
IRL Michael RYAN DUNLOUGH STRIKER
IRL Sam WATSON TULLABEG FLAMENCO
IRL Sam WATSON IMPERIAL SKY
ITA Evelina BERTOLI SEASHORE SPRING
ITA Marco BIASIA JUNCO CP
ITA Marco CAPPAI SANTAL DU HALAGE
ITA Andrea CINCINNATI NZB CASCADE
ITA Fosco GIRARDI FELDHEGER
ITA Arianna GUIDARELLI EH SEABISQUIT
ITA Mattia LUCIANI LEOPOLD K
ITA Vittoria PANIZZON SUPER CILLIOUS
ITA Umberto RIVA TIM DE LA LANDE
ITA Pietro ROMAN BARRADUFF
ITA Pietro SANDEI RUBIS DE PRERE
ITA Arianna SCHIVO QUEFIRA DE L’ORMEAU
ITA Simone SORDI AMACUZZI
ITA Giovanni UGOLOTTI NOTE WORTHY
NED Althea BLEEKMAN DASJ
NED Tim LIPS BAYRO
NED Tim LIPS ECLIPS
NED Merel BLOM CEDA
NED Merel BLOM CHICCOLINO
NED Merel BLOM RUMOUR HAS IT N.O.P.
NED Ilonka KLUYTMANS IMAGE OF ROSES
NED Sanne DE JONG ENJOY
NED Aliene RUYTER BOMBA
NED Laura HOOGEVEEN WICRO QUIBUS N.O.P.
NED Raf KOOREMANS HENRI Z
NOR Hans BAUER PRAESTEGAARDENS LEOPOLD
SUI Patrizia ATTINGER MOONEY AMACH
SUI Caroline GERBER TRESOR DE CHIGNAN CH
SUI Robin GODEL GRANDEUR DE LULLY CH
SUI Roxane GONFARD OPI DE SAINT LEO
SUI Camille GUYOT ULSAN DE LACOREE
SUI Tiziana REALINI TOUBLEU DE RUEIRE
SUI Felix VOGG ARCHIE ROCKS
SUI Felix VOGG COLERO
SWE Louise ROMEIKE WAIKIKI 207
SWE Louise ROMEIKE WIELOCH’S UTAH SUN
SWE Niklas LINDBÄCK FOCUS FILIOCUS
SWE Malin JOSEFSSON GOLDEN MIDNIGHT
SWE Malin PETERSEN EDITHA 14
SWE Philippa MAGNUSSON CESAR
SWE Ebba ADNERVIK CHIPPIEH
SWE Hanna BERG QUITE SURVIVOR
SWE Ludwig SVENNERSTAL STINGER
SWE Ludwig SVENNERSTAL EL KAZIR SP
SWE Anna NILSSON CANDY GIRL
SWE Johan LUNDIN MIND ME
POL Pawel SPISAK BANDERAS
POL Mateusz KIEMPA GRAND SUPREME
POL Malgorzata CYBULSKA CHENARO 2
POL Jan KAMINSKI JARD

 

 

Bron: FEI