Entry list Military Boekelo

DELEN
Nina de Haas (NED) Cocu | CH-EU-Y-CCI2* Fontainebleau 2019 © Eventingphoto

Op de Masterlist van de Military Boekelo Enschede prijken de namen van 90 ruiters met 101 paarden uit 16 landen. Het gezegde ‘Niet het vele is goed, maar het goede is veel’ geldt niet voor Boekelo. Daarvoor zitten er tussen de 90 combinaties te veel medaillewinnaars van internationale kampioenschappen.

Voor de Nederlandse eventingruiters in deze 49ste editie van de military (feitelijk de 48ste omdat in 1993 de wedstrijd geen doorgang kon vinden) wordt Boekelo de wedstrijd van de waarheid. Niet alleen omdat de Nederlandse titel op het spel staat, maar vooral ook omdat het enige resterende ticket voor de Olympische Spelen in Tokio kan worden binnengehaald. “Om het zo begeerde startbewijs voor de Olympische Spelen in Tokio binnen te halen moet TeamNL als beste nog niet voor de Olympische Spelen geplaatste land eindigen in de eindstand van de FEI Nations Cup. Grote concurrenten voor dit laatste team-ticket zijn Zwitserland en België. TeamNL heeft nu een kleine achterstand op Zwitserland en staat net voor België”, vertelt Maarten van der Heijden, directeur topsport van de KNHS.

AUS Benjamin Leahy Imperial Plan 196
AUS Samantha Birch Finduss Pfb 114
AUS Catherine Burrell Duke 110
AUS Christopher Burton Clever Louis 108
AUS Kevin Mcnab Fernhill Tabasco 113

BEL Lara de Liedekerke – Meier Alpaga d’Arville 118
BEL Constantin van Rijckevorsel Beat IT 122
BEL Senne Vervaecke Feebe Van Alsingen 147
BEL Tom van den Broeck Ruben de La Pomme 178
BEL Kris Vervaecke Hopper Ten Hunsel 157
BEL Sarah Vandenzavel Ito V/H Panishof 160
BEL Jasper Peeters Jackass PK 161

DEN Cecilie Eriksen Calvin 127

FRA Jean Teulere Voila d’Auzay 208
FRA Astier Nicolas Babylon de Gamma 190
FRA Cyrielle Lefevre Armanjo Serosah 189
FRA Karim Florent Laghouag Triton Fontaine 205
FRA Ugo Provasi Shadd’OC 203
FRA Thomas Carlile Birmane 191
FRA Aurelie Riedweg Rohan du Maneix 202
FRA Nicolas Touzaint Vendee Globe’Jac Hdc 206
FRA Nicolas Touzaint Eboli 194
FRA Raphael Cochet Sherazad de Louviere 204
FRA Regis Prud Hon Kaiser Hdb 41 75 197
FRA Alexis Goury Vidocq de Tael 207

GBR Zara Tindall Class Affair 192
GBR Willa Newton Moonlight Dance S 199
GBR Sarah Bullimore Corouet 137
GBR Richard Coney Kananaskis 162
GBR Laura Collett Dacapo 139
GBR Laura Collett London 52 166
GBR Mollie Summerland Charly Van Ter Heiden 133
GBR Isabelle ( Izzy) Taylor Artful Trinity 119
GBR Isabelle ( Izzy) Taylor Fonbherna Lancer 150
GBR Francis Whittington Exellent R 144
GBR Yasmin Ingham Sandman 7 179
GBR Yasmin Ingham Rehy DJ 176
GBR Flora Harris Bayano 121
GBR Polly Stockton Mister Maccondy 169
GBR Alex Postolowsky Denver 140
GBR Hannah Bate Fanta Boy 146
GBR Imogen Murray Roheryn Ruby 177

GER Sandra Auffarth Let’s Dance 73 165
GER Vanessa Bölting Carlson B 129
GER Malin Hansen – Hotopp Monsieur Schnabel 170
GER Michael Jung Fischerrocana Fst 149
GER Michael Jung Highlighter 156
GER Michael Jung Creevagh Cooley 138
GER Ingrid Klimke Sap Asha P 180
GER Kai-Steffen Meier Gluecksruf 155
GER Anna Siemer Betel’s Bella 124
GER Christoph Wahler Ignatz 22 158
GER Nils Trebbe Montina 4 171
GER Jens Hoffrogge Black Rock H 125

IRL Aidan Keogh Pride Of Tredstep 173
IRL Cathal Daniels Ols King Aragon 172
IRL Austin O’Connor Kinnordy Rhondo 163
IRL Camilla Speirs Lukas 167
IRL Padraig Mccarthy Leonidas II 164
IRL Padraig Mccarthy Fallulah 145
IRL Brian Morrison Global Orchid 154
IRL Brian Morrison Global Daenerys 153
IRL Joseph Murphy Cesar V 132

ITA Arianna Guidarelli Eh Seabisquit 112
ITA Giovanni Ugolotti Duke Of Champion 111

JPN Kazuma Tomoto Bernadette Utopia 123
JPN Atsushi Negishi Ventura de La Chaule Jra 183
JPN Atsushi Negishi Vinka’s Jra 185
JPN Yoshiaki Oiwa Bart L Jra 120

LTU Aistis Vitkauskas Commander VG 109

NED Merel Blom Ceda 130
NED Merel Blom Chiccolino 134
NED Andrew Heffernan Gideon 152
NED Ilonka Kluytmans Image Of Roses 159
NED Nina de Haas Cocu 135
NED Nina de Haas Divine H.E. 142
NED Raf Kooremans Dimitri 141
NED Janneke Boonzaaijer Acsi Champ de Tailleur 117
NED Jordy Wilken Burry Spirit 126
NED Tim Lips Eclips 143

NZL Daniel Jocelyn Lissyegan Rory 198
NZL Bruce Haskell Amiro Sky 188
NZL Samantha Lissington Ricker Ridge Sooty Gnz 201
NZL Jesse Campbell Cleveland 193
NZL James Avery One Of A Kind 200

SUI Caroline Gerber Tresor de Chignan CH 105
SUI Robin Godel Grandeur de Lully CH 103
SUI Camille Guyot Ulsan de Lacoree 106
SUI Tiziana Realini Toubleu de Rueire 104

SWE Hanna Berg Quite Survivor 175
SWE Jonna Britse Quattrino 174
SWE Anna Nilsson Candy Girl 128
SWE Anna Freskgård Techno 182
SWE Katrin Norling Fernando-Ukato 148
SWE Viktoria Carlerbäck Zlatan 187

USA Elisabeth Halliday-Sharp Cooley Quicksilver 136
USA Tamra Smith Mai Baum 168
USA Jennie Brannigan Stella Artois 181
USA Matthew Flynn Wizzerd 186ZIM Camilla Kruger Biarritz 101

Bron: SGW Online/Military Boekelo